Broňa Sobotka: Ve škole z jazyků propadal. Dnes učí angličtinu stovky tisíc lidí.

Broňa Sobotka: Ve škole z jazyků propadal. Dnes učí angličtinu stovky tisíc lidí.

Broňa Sobotka je nadšený učitel angličtiny, láskou poháněný kreativec, tvůrce obsahu a podnikatel.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • nejefektivnější způsoby, jak se učit cizí jazyk
  • proč je důležitá zpětná vazba
  • jaké následky má fetišizace chyb českým školstvím
  • zákonitosti dobrého učení

O epizodě

Dalším hostem je Broňa Sobotka, nadšený učitel angličtiny, láskou poháněný kreativec, tvůrce obsahu a podnikatel.

Asi jste se (jako já) dostali k tématu učení se jazyků. Ať už jste dosáhli plynulosti nebo jste učení po čase vzdali, tak v tomto dílu zazní spousta inspirace, která vaši jazykovou cestu posune na další level.

Povídáme si o efektivních metodách učení se cizího jazyka. Probereme, jestli stačí se učit 5 minut denně a jestli vůbec existují univerzální pravidla učení se jazyka. Taky uslyšíte, jakými radami se neřídit a jak poznat kvalitní učitele. Probereme trendy a „urban legends”, jako je naučení se jazyka za třicet dní, kolik procent slovníku potřebujete znát pro plynulost nebo jak naučit jazyk své děti.

S Broňou si povídáme i o jeho osobním příběhu – o jeho cestě z fabriky za katedru. Také rozebereme Broňovu podnikatelskou cestu – to dobré i zlé. Uslyšíte, proč se vyplácí investovat do lidí a dělat věci s láskou. Zjistíte, jak si Broňa strukturuje čas a na co zpětně v podnikání změnil názor. Povídáme si o sepsání knihy a tvorbě obsahu na sociálních sítích. K tomu všemu se můžete těšit na tipy na zajímavé zdroje – zkrátka máte se na co těšit.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnery podcastu jsou

Dáme Jídlo – Nechte si ke studiu angličtiny dovézt jídlo z Dámejídlo a pokud jste noví zákazníci tak máte slevu 200 Kč na objednávku. Slevový kód: PROTIPROUDU200 je platný pro nové zákazníky v aplikaci Dáme jídlo, a to pouze jednou s minimální hodnotou objednávky 250 Kč. Slevové kupóny jsou časově a množstevně omezeny.

Jak kupon využít? Stačí na konci objednávky kliknout na „Máte kupon?“ a zadat PROTIPROUDU200. Dobrou chuť.

eVisions Advertising – eVisions Advertising je marketingová agentura poskytující kompletní služby v oblasti internetové reklamy.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory