Jan Mühlfeit o lidském  potenciálu a  rozvoji talentu

Jan Mühlfeit o lidském potenciálu a rozvoji talentu

Jan Mühlfeit je český manažer, globální stratég, kouč, mentor a autor bestselleru Pozitivní leader. Téměř 22 let působil ve firmě Microsoft, z toho posledních 15 let v nejužším vedení. Na základě své globální zkušenosti vytvořil zcela unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Jaké jsou plusy a mínusy práce v managementu Microsoftu
  • Kde se berou naše talenty
  • Jak talent podpořit a dále rozvíjet
  • Jak si navodit flow a v něm tvořit
  • Čím si prošel Jan ve chvílích jeho největší deprese
  • Proč je důležité sebepoznání

O epizodě

Na základě své globální zkušenosti vytvořil zcela unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. Dnes je autorem konceptu “Odemykání lidského potenciálu”, koučuje sportovce i spoustu dalších veřejných osobností a mluví na akcích po celém světě.

Pokud vás zajímá, jak rozpoznat svůj talent, dostat se do flow a Honzův na mentální energii, pak jste zvolili správný díl podcastu Proti Proudu.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu je

Dluhopisy.cz je portál, kde mohou emitentni prezentovat své dluhopisy a na druhé straně investorům nabízí zajímavé možnosti investic.
Jednoduše si zde můžete najít dluhopisy podle vámi stanovené délky, ale i úroku. Selský rozum samozřejmě říká, že čím větši výnos, tím vyšší riziko, ale to předpokládám všichni trochu tušíme.

Pokud se chcete dozvědět více o investování, na dluhopisy.cz máte i spoustu článků, kteří vám dají úvod do různých druhů investičních aktiv, ať už dluhopisy, akcie nebo startupy. Můžete to tudíž používat i jako takového investičního průvodce a pravidelně kontrolovat co je na trhu nového a do čeho se dá investovat.

Pro víc informací už ale mrkněte přímo na dluhopisy.cz a já jim moc děkuju za podporu tohoto podcastu.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.