Kazma

Kazma

Kamil Bartošek, alias Kazma Kazmitch, je český internetový bavič a moderátor. Díky své One Man Show je jednou z nejznámějších osobností českého internetu. Mezi jeho nejznámější kousky patří zmanipulování pořadu Prostřeno, zinscenování dvojníka Jima Carreyho na předávání cen Českého lva 2015 nebo propašování se na MS v hokeji v kostýmu maskota.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • jak se Kazma dostal k natáčení videí
  • kde se odehrávaly první rozhovory One Man Show
  • jak se zrodila nová podoba One Man Show
  • co pomáhá Kazmovi vstát a dál na sobě makat
  • kam dál chce Kazma posunout svou show
  • jaká je podle něho nejlepší životní investice

O epizodě

Díky své One Man Show je jednou z nejznámějších osobností českého internetu. Mezi jeho nejznámější kousky patří nastrčení herce do pořadu Prostřeno, zinscenování dvojníka Jima Carreyho na předávání cen Českého lva 2015 nebo propašování se na MS v hokeji v kostýmu maskota.

Pokud vás zajímá, jak se zrodila One Man Show, co je to Kazmovo zenové poselství a kam míří po dobytí českého internetu, pak jste naladili správnou epizodu podcastu Proti Proudu.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu jsou

DOLLER je revoluční motivační diář, který ti díky svým originálním funkcím pomůže na cestě za splněním snů a cílů. Nedatovaný motivační diář, který ti pomůže splnit si své sny. Měj své sny, plány a nápady na jednom místě a využívej svůj čas efektivněji.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube