Libor Votruba – Deziluze závislých je obrovská.

Libor Votruba – Deziluze závislých je obrovská.

Libor Votruba je úspěšný podnikatel, provozuje Žluté lázně, NEO centrum a vánoční trhy na Staroměstském náměstí. V podcastu sdílí svůj příběh a zkušenosti se závislostí i co mu pomohlo se jí zbavit.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • jak vypadala léčba u anonymních alkoholiků
  • mohou se vyléčení alkoholici občas napít
  • jak se pořádají vánoční trhy na Staromáku
  • o snowboardingu, subkulturách a penězích ve sportu 
  • jak výdělečné je provozování Žlutých lázní

O epizodě

Libor Votruba sdílí svůj příběh a zkušenosti se závislostí. Libor je pozitivním příkladem zbavení se závislosti. Díky své zkušenosti spoluzaložil NEO Centrum, které se adiktologické problematice věnuje. Probereme zažité představy o lidech se závislostí a to, proč abstinence není jen otázka vůle, proč může pro někoho závislost být „lék” a jak funguje program anonymních alkoholiků. Nakousneme téma náboženství, spirituality a Liborovu zkušenost s meditací. Dozvíte se, jakou roli hraje diskomfort v meditačních retreatech a nebo jak spojit materiálno se smyslem života. Mluvíme i o pocitech vlastní speciálnosti, srovnávání se s druhými a o pokornějším přístupu k úspěchu.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu je

Fondee – S Fondee můžete snadno a přehledně zhodnocovat své uspořené peníze. Použijte kód PROTIPROUDU pro 3 měsíce bez poplatků.

Kniha Proti Proudu – chcete si koupit knihu toho nejlepšího z podcastu na téma dobrého života? Nejvíce mě podpoříte, když ji koupíte zde.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory