Luboš Volkov

Luboš Volkov

Zajímá tě designování? Honí se ti v hlavě otázka jak uspět ve světě designu? Tak nastraž uši. V této epizodě vyzpovídám Luboše Volkova, českého designéra, pracujícího pro americkou společnost Toptal. Chceš se dozvěďet více nejen o jeho začátcích? Tak si to pusť.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

O epizodě

Jako mnoho z nás, i Luboš po střední škole zvolil studium na vysoké škole, a to na ČVUT. Luboš si však rychle uvědomil, že spíše ztrácí čas studium věcí odtržených od reality všedního života. Bez jasné představy o budoucnosti se Luboš zavřel do sklepa a dnem i nocí se snažil naučit design.

Po prvních úspěších na českém trhu začal Luboš přemýšlet po zahraničním uplatnění. Přes server Dribble se dostal k prvním zakázkám pro americké startupy až skončil ve společnosti Toptal, známé díky využívání remote workingu. Zakončíme to diskuzí o důležitosti side projektů a proč se v Čechách máme lépe než si myslíme.

Chcete vědět více o světě designu? V čem je zajímavá práce pro americké klienty? Co je to remote work a jaké to má výhody a nevýchody pro zaměstnance? A jsou side projekty nejlepším ukazetelm tvé práce? To vše se dozvíš v tomto rozhovoru.

Partnerem podcastu jste vy. Díky!

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube