Mladý onkolog Martin Palička tvrdí, že české zdravotnictví neumí měřit to nejdůležitější — kvalitu vlastní péče.Rozjel projekt Po medině, který se snaží měnit výuku lékařů.
Po šesti letech studia medicíny se Martin děsil, že má začít léčit lidi. Místo aby na to rezignoval, založil Po medině — projekt, který spojuje to, co se na lékařských fakultách neučí, s realitou nemocnic. Dneska sedí v poradním týmu ministra zdravotnictví a tlačí systémovou změnu. Martin je onkolog, autor a jeden z mála mladých lékařů, kteří otevřeně mluví o tom, co je v českém zdravotnictví špatně — a co s tím dělat.