Ondřej Novotný: V každém z nás je bojovník

Ondřej Novotný: V každém z nás je bojovník

Ondřej stojí společně s Pavolem Nerudou za Oktagon MMA, jehož je promotérem, ve světě bojových umění se pohybuje přes 20 let a znát ho také můžete jako moderátora, nejen show Robinsonova ostrova, ale hlavně různých sportovních přenosů.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • proč je každý bojovník
  • jak na fungující obchodní partnerství
  • proč se vždy vyplatí investovat do sebe
  • jak se věci učit praxí
  • o budoucnosti Oktagonu
  • jak daleko je dnes e-sport

O epizodě

Ondra je promotér, a tak se bavíme o tom, proč jsou důležité příběhy. Být schopen rozpoznat dobrý příběh a také jej odvyprávět má obrovskou sílu a jak Ondra podotýká, zatím si to moc lidí neuvědomuje. Povídáme si, proč lidi baví bojové sporty a co zájem o ně reflektuje v dnešní společnosti. Jakou roli má konflikt v našich životech a je zdravá dnešní míra politické korektnosti?

A protože si povídáme o důležitosti příběhů, tak s Ondrou proberu, jak se učí skrz praktické zkušenosti, jako například nyní, když si zakládá vlastní startup. Proč se nevěnuje pouze moderování, čímž by si mohl přijít na hezké peníze. Také si povídáme o nenávisti a hatu na sociálních sítích. Ať žijete jakkoliv, tak se vždy najdou lidé, od kterých dostanete pouze hate. O tom by Ondřej věděl své a vy se dozvíte jeho myšlenky ohledně toho, jak se s hatem vypořádat.

V epizodě si povídáme o investování a o tom, proč nemá cenu soustředit se čistě na to, kolik peněz vyděláváte, ale hlavně na to, jak vaše práce a investice ovlivňují a rozvíjí váš život (a život lidí kolem vás).

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu je

Active24 – Sledujte seriál o internetové bezpečnosti na Facebooku a pro bezpečný hosting a webovou doménu mrkněte právě na Active24.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory