Pavel Moric je zpět: JAK ŽÍT PODLE SEBE?

Pavel Moric je zpět: JAK ŽÍT PODLE SEBE?

V dalším díle Proti Proudu se na žití dobrého života Dan podruhé zeptal motivačního kouče Pavla Morice. Ten je momentálně nejžádanějším koučem v Česku a pomáhá lidem žít jejich vysněný život. Před tím byl Pavel karatista a 7x vyhrál titul mistra České republiky a následně založil klub Karate Vision, kde svoje dovednosti předává dál.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Jak se míň bát? 
  • Jak žít vysněný život 
  • Partnerské vztahy 
  • Neporovnávat se ale inspirovat
  • Tajemství spokojenosti 
  • Sebepoznání jako klíč k úspěchu

O epizodě

V podcastu jsme se  s Pavlem Moricem bavili o tom, jaký by byl život, kdybychom se o trochu míň báli. Podle Pavla je nejděsivější věc, když si člověk ke konci života řekne “Chtěl jsem žít jinak.” Co dělat proto, abychom tuhle větu říkat nemuseli? Jak víc milovat? Míň se bát? A víc přemýšlet nad sebou samým? Pavel se snažil na tyhle otázky odpovědět a přidal taky svoje poznatky o traumatech u dětí, o typických vlastnostech Čechů a toho, proč je dobré občas z cesty sejít. Myslím, že není třeba dál nic prozrazovat, pusťte si rozhovor a uvidíte sami, že co slovo, to moudro a věc k zamyšlení. Pavel tohle prostě umí.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu jsou

Kniha Proti Proudu– Jediným limitem jsme my sami. Tajemství úspěchu českých osobností v publikaci podle tohoto podcastu od jeho autora Dana Tržila. P.S. Je tam i náš první rozhovor s Pavlem Moricem.

A jestli alespoň trochu chcete zlepšit  můj život, můžete pro podcast Proti Proudu hlasovat v anketě Podcast roku.  Stačí tam vyplnit název podcastu a svůj e-mail. Tím mi pomůžete dostat rozhovory o dobrém životě mezi víc lidí a tím inspirovat další k žití dobrého života.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory