Pavel Moric

Pavel Moric

Pavel Moric je sedminásobný mistr ČR v karate, zakladatel a majitel vlastní karate školy Karate Vision a zejména kouč pro osobní rozvoj a nalezení vlastního potenciálu (více jak 10 000 odškolených a odtrénovaných lidí).

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Každý den zkusit jednu novou věc. Ale naplánujte si dopředu, co ta nová věc bude. A pak ji splňte
  • Každý den si dopřát 5 minut meditace. Jen sedět, nehýbat se
  • Zavést si knihu nebo poznámkový blok, kam si budete zapisovat 3 konkrétní ocenění, co jste ten den udělali. Právě tři a buďte konkrétní s oceněním

O epizodě

S Pavlem Moricem jsem si povídal nejen o jeho sportovní kariéře v karate, ale především o koučování a hledání sebe sama.

Taky se ptáte, proč nejsme šťastni ikdyž si žijeme v blahobytu? Co je to vůbec úspěch a dá se měřit penězi? Pavel nám prozradí, jak na svých přednáškách zbavuje mladé lidi vžitých komplexů, že něco je trapné a divné. Společně pak hledají potenciál, který jim od práce za odměnu přinese práci, která je baví a naplňuje.

Pavel zavzpomíná i na návštěvu pouště a své meditace. Prozradí na sebe, čím se aktuálně zabývá v sebe rozvoji a v co věří. Je život daný předem nebo se vše děje z nějaké příčiny?

Zajímá tě, proč jsou Pavlovi přednášky na univerzitách tak oblíbené? Jak začít více prožívat a nenechat se sabotovat naší myslí? Pak by ti neměl uniknout poslech následujícího podcastu.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu jste vy. Díky!

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.