Tomáš Zdražil – Pracuji hodinu denně. Jak žít offline a pracovat online.

Tomáš Zdražil – Pracuji hodinu denně. Jak žít offline a pracovat online.

Tomáš Zdražil je investor a propojovatel. Organizuje konference a dalśí společenské akce a designuje svůj život pro maximum zážitků a času s rodinou.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • jak budovat komunitu, alias vlastní vesnici
  • proč je důležité zaměstnávat své peníze
  • o DeFi a budoucnosti peněz
  • proč (a jak) minimalizovat svou digitální stopu
  • jak se žije v dodávce, bosky a naplno

O epizodě

Tomáš se těžko škatulkuje. Je nový bohatý, designer svého života, kterému se daří pracovat hodinu denně a prosperovat. Věnuje se investování a rád věci dává do pohybu a organizuje je – třeba jako konferenci Cashflow summer.

„Cestování a sebevzdělání přináší celoživotní úroky. Investování a život za hranicemi přináší zážitky” je motto, které najdete na Tomášově LinkedIn(u) a skvěle shrnuje témata tohoto rozhovoru. Sebevzdělávání, investování, zážitky a cestování nastiňují šíři podcastu s Tomášem.

V rozhovoru uslyšíte, jak se většina lidí dostane k penězům a proč málo lidí své peníze zaměstnává – ostatně peníze jsou dobrý zaměstnanec, který moc neremcá. Značná část lidí tuší, že investování je dobrý způsob, jak své peníze zúročit – podstatně méně lidí ví, jak se z ničeho dostat k penězům, které mohou investovat. Tomášův příběh spjatý s jeho kariérou a finanční cestou začíná brzy, dříve než u mnohých, jelikož Tomášovi v jeho dospívání zemřel táta. Jako teenager si přečetl Kiosakiho a Čtyřhodinový pracovní týden a myšlenky v těchto knihách ho pohltily. Na vysoké škole si místo Bc. titulu odnesl zkratku IČ a vy uslyšíte, jak začal podnikat a proč je pro Tomáše klíčová jeho síť kontaktů, či network.

O networku a důležitosti sociálního zázemí a vztahů se v podcastu pobavíme detailněji. Zjistíte, jak budovat dobrou komunitu a proč si musíte vybírat sousedy. Také uslyšíte, jak se cestuje dodávkou, proč je důležité mít minimalistický mindset a proč se snažit být globálním občanem. Mluvíme i o náboženství, kryptoměnách, investování a budoucnosti peněz. Jestli vás tahle témata zajímají, nenechte si tenhle díl ujít.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnery podcastu jsou

Campiri – Nejsnazší cesta k pronájmu karavanu. Vybírejte ze stovek obytných vozů. Cestujte svobodně a udržitelně. Napište do „Vaše zpráva nebo dotaz“ políčka u registrace promo kód PROTIPROUDU a dostanete 2000 Kč na vaší další výpůjčku.

eVisions – eVisions Advertising je marketingová agentura poskytující kompletní služby v oblasti internetové reklamy.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory