Veronika Jelínková – Biohacking, Hoř pomalu a práce s vlastním tělem

Veronika Jelínková – Biohacking, Hoř pomalu a práce s vlastním tělem

Veronika Jelínková je autorkou knihy Hoř pomalu a propagátorkou “biohackingu”. To obnáší, že na sobě zkouší různé experimenty a starodávné techniky s cílem cítit se lépe a být zdravější.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Jaké byly její začátky?
  • Co způsobuje otužování?
  • Proč zkusit občas půst a jaký vliv má na zdraví?
  • Jak dosáhnout optimálního spánku?

O epizodě

Biohacking je kombinace umění a vědy, které studují, jak nejlépe naplnit lidský potenciál. Je to směr, který má určité principy a postupy, které nám pomáhají kontrolovat své zdraví, svoji vlastní biologii, a tedy i svoji náladu, výkon a celkově – náš život. Veronika říká: „Biohacking se mi líbí z toho důvodu, že má spoustu zábavných nástrojů, se kterými si člověk může hrát, experimentovat a zároveň se biohacking opírá o vědecké principy, které samotné experimenty dokážou změřit.“

Veronika se k tomuto směru dostala skrze své vlastní zdravotní problémy. Rozhodla se je vzít do vlastních rukou a už více než 10 let testuje nejnovější poznatky o fungování lidského těla.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu je

Driveto – Unikátní služba přinášející jednoduchost a svobodu do operativních leasingů aut. Použijte kód PODCAST pro slevu 1500,- ze startovacího poplatku.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory